Condyline


 

Condyline to roztwór, który jest stosowany przy leczeniu objawów zakażenia wirusem HPV.(Human Papilloma Virus)

 

 

 

 

Co to jest Condyline

Condyline to środek stosowany przeciwko objawom kłykcin kończystych. Inna jego nazwa to Condylox. Jest to roztwór 0,5 %. Substancją czynną jest podofilotoksyna. Condyline służy do aplikacji zewnętrznej. Nakłada się go za pomocą specjalnego aplikatora. Condyline hamuje infekcje wirusowe i rozwój brodawek. Zapobiega ich podziałom, a także powoduje gojenie.

Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Podofilotoksyna

 

Jak stosować Condyline

Preparat Condyline nadaje się do użytku zewnętrznego. Dawkowanie ustala lekarz. Przed użyciem leku należy przygotować skórę poprzez umycie jej i osuszenie. Zazwyczaj stosuje się lek rano i wieczorem. Należy zostawić produkt do wyschnięcia. Leczenie trwa w cyklu trzy dni stosowania leku pod rząd, potem cztery dni przerwy. Przewidywany sukces leczenia osiąga się zazwyczaj po około 3 tygodniach. Jednakże leku nie powinno się stosować dłużej niż tygodni. W razie jakichkolwiek wątpliwości powinieneś się skontaktować z lekarzem. Pamiętaj, by po każdorazowej aplikacji dokładnie umyć ręce.

 


 

Condyline cena

Zamówienia możesz dokonać po kliknięciu na „sprawdź cenę”. Przeniesie Cię ona na stronę, gdzie będziesz mógł dowiedzieć jaka jest cena produktu. Tutaj masz pewność, że kupujesz oryginalny lek.

 

Aldara kup

 

 

 

 


 

 

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli jesteś w ciąży, bądź karmisz piersią, powinnaś poinformować o tym lekarza, gdyż nie można stosować Condyline w tym czasie. Istnieje ryzyko uszkodzenia płodu.

 

Skutki uboczne

Przy stosowaniu Condyline działanie niepożądane nie są częste, ale mogą się zdarzyć. Może pojawić się podrażnienie i pieczenie w miejscu stosowania, także może wystąpić zaczerwienienie. Unikaj kontaktu leku z błonami śluzowymi i oczami. W razie, gdy dojdzie do kontaktu, przemyj miejsce obficie wodą.

 

Czym są kłykciny kończyste 

Kłykciny kończyste to choroba wywołana przez wirus HPV(Human Papilloma Virus). Znanych jest kilka typów tego wirusa. Za kłykciny kończyste, inaczej brodawki płciowe, odpowiedzialne są HPV-6 i HPV-11. Zmiany w obrazie tej choroby to kalafiorowate, brodawkujące wykwity, które przyjmują kolor białawy, różowy, czy też kolor skóry. Objawy kłykcin mogą w mniejszym lub większym stopniu utrudniać nasze codzienne życie. Ich umiejscowienie głównie jest zależne od płci. U mężczyzn objawy HPV znajdują się na wewnętrznej stronie napletka lub żołędzi, w okolicy wędzidełka, w okolicy odbytu. U kobiet kłykciny uszypułowane są w okolicy krocz, odbytu, warg sromowych. U obu płci zaś mogą występować w jamie ustnej i gardle, co jest wynikiem uprawiania stosunku oralnego.

 

Jak można ulec zakażeniu

Wirus brodawczaka ludzkiego przenoszony jest drogą kontaktów seksualnych, a także poprzez używanie ręczników, bielizny i
środków higieny zarażonej osoby. Brodawki płciowe wywołane są wirusem HPV-6 i HPV-11. Te typy nie powodują raka. Inaczej jest z HPV-16 i HPV-18, które są onkogenne i mogą powodować raka szyjki macicy, raka odbytu oraz prącia. Należy wiedzieć, że HPV przez kilka miesięcy może być w stadium utajonym. Osoba chora może wtedy już zarazić swojego partnera seksualnego.

 

Jak uniknąć zakażenia HPV

Stosowanie prezerwatyw może zmniejszyć ryzyko zachorowania na brodawczaka ludzkiego o 75 %. Istnieje także możliwość zaszczepienia się przed wirusem HPV. Szczepionkę należy powtórzyć trzy razy, by zyskać ochronę. Należy także unikać czynników ryzyka, a są to: mnogość partnerów seksualnych, uprawianie seksu bez zabezpieczenia(prezerwatwy), używanie środków higieny i ręczników innych ludzi, seks biseksualny i homoseksualny.


Condyline opinie

 


Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

41 thoughts on “Condyline